Aysel GÜL

Belediyemiz destekleriyle çok değerli sanatçıların tiyatro oyunlarını izleme imkanı buluyoruz. Çok teşekkürler.


Suna Bayram

Mesel grubunu dinleme ayrıcalığını bize yaşattığınız için teşekkürler. Muhteşemdi.

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler
Küçükçekmece Belediyesi Atakent Kültür ve Sanat Merkezi, Özbekistanlı sanatçı Anvar Ahmadqulov’un ‘Türkmenistan’dan Esintiler’ başlıklı sergisine ev sahipliği yaptı.

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte izleyiciyle buluşan Aşkım Kapışmak, bilimsel bilgileri, stand-up gösterisi ile sunarak katılımcıları gülmekten kırdı geçirdi.

Küçükçekmece Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği Volkan Arslan konserine Küçükçekmeceli sanatseverler büyük ilgi gösterdi.

Küçükçekmece Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘Tango Türk’ konser programında Yıldız Quartet grubu sahne alırken, ünlü solist Yaprak Sayar’ın seslendirdiği tangolar ise Küçükçekmecelilere unutulmaz bir akşam

Küçükçekmece Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ünlü piyanist Burçin Büke’yi Küçükçekmeceli sanatseverlerle buluşturdu.

Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği seminerde takipçileriyle bir araya gelen Prof. Dr. Canan Karatay, sağlıklı beslenmeyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Ömrünü sanata adamış usta Hat sanatçısı Yaşar Kaykum’ un eserlerinin yer aldığı ‘Ahşaptan Hatta’ sergisi Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde açıldı.

Küçükçekmece Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahne alan Türk sanat müziğinin sevilen sesi ‘Münip Utandı” müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Atakent Kültür ve Sanat Merkezi, Küçükçekmece Belediyesi Müzik Akademisi Perküsyon Orkestrası konserine ev sahipliği yaptı.

Halkalı Doğa Ortaokulu öğrencilerinin eserlerinden oluşan ‘Resfebe Sergisi’ Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde açıldı.
Önceki1 - 2 - 3 - 4 - 5Sonraki